Tots els pobles

Inici>PRODUCTES>Tamís molecular de carboni CMS-220

Tamisos moleculars de carboni del 99.99% CMS-220 per a la generació de nitrogen PSA


DESCRIPCIÓ

INTRODUCCIÓ DEL PRODUCTE

—————————————————————————————————————————————————


         El tamís molecular de carboni és un nou material absorbent amb la capacitat d’adsorció per oscil·lació de pressió a temperatura normal i, finalment, obtenir nitrogen d’alta puresa. La investigació i producció de tamís molecular de carboni ha de ser normalitzada i científica. Les proves de matèries primeres, el control de producció i les proves del producte acabat requereixen una regulació rigorosa, de manera que podem fabricar el producte d’alta capacitat. El tamís molecular de carboni "Yuanhao" és la millor opció per absorbir material en la indústria de plantes de separació d'aire, perquè la seva alta producció de nitrogen, baix cost energètic, elevada solidesa i llarga durada. A la indústria química, la indústria del petroli i el gas, la indústria alimentària i la indústria del transport i de l’inventari, té una àmplia aplicació.


DESCRIPCIÓ DE PRODUCTES

————————————————————————————————————————————————          

            IMG_1373 拷贝          IMG_1359 拷贝 


            IMG_1394 拷贝          IMG_1366 拷贝


            2          449d776d7d93e21c489486dca23b72c


PARAMENTS DE PRODUCTES

————————————————————————————————————————————————


TYPEPressió d'adsorció Mpd% De concentració de nitrogenRendiment de carboni L / h. KgAire / nitrogen
CMS-2200.899.99805.2
99.91304.1
99.52202.8
992602.5
983202.3


TALLER DE FÀBRICA

————————————————————————————————————————————————


    estufa lectrònica    Taller de carbonització

    TALLER    QQ 图片 20210225092723 拷贝 副本  


ENVIAMENT I EMBALATGE

————————————————————————————————————————————————

   

    enviament    40kg

                             Càrrega de càrrega en barril de 40 kg

    20kg    137kg

                                20 kg de barril 137 kg de barril


CERTIFICACIONS

————————————————————————————————————————————————


certificació2 certificació1 certificació3

             Assegurament de la Qualitat                     Client Orientat                          Honestedat Management

   certificació5   certificació6

               Certificat de qualificació creditícia empresarial                        

                                        certificació7

                                                        Certificat de qualificació creditícia empresarial


APLICACIÓ

————————————————————————————————————————————————


aplicació

EL NOSTRE EQUIP

————————————————————————————————————————————————

      Yuanhao Technology presta atenció a la gestió de la qualitat i al servei al client, prenent com a competència bàsica "la qualitat primer, primer el client". Estem disposats a impressionar als clients per la millor marca i servei. El nostre equip de vendes sempre ofereix servei d’atenció al client les 24 hores del dia en la fase de prevenda, venda i postvenda.

WechatIMG1924

És victòria, el nostre cap i director de vendes, amb més de deu anys d’experiència en producció i tecnologia de producció de primera classe.

WechatIMG1959

Aquesta és una foto de grup dels treballadors del departament de producció of Yuanhao Carbon Coixinets Moleculars, Ltd. Disposem d’un estricte sistema de gestió de la producció i de suport tècnic professional per garantir la qualitat i el termini de lliurament dels productes de cada client.


Preguntes freqüents

————————————————————————————————————————————————

P: Proveu el suport tècnic de la instal·lació?

R: Oferim assistència tècnica en línia gratuïta per als nostres clients.


P: Com puc pagar la meva comanda?

A: Pagament anticipat i saldo T / T.

P: Quin tipus de paquet teniu?
R: Normalment, tambor de plàstic de 20 kg o 40 kg, d'altres necessiten personalitzar-se.

P: Ets la veritable fàbrica?

R: Absolutament ho som!

     We are a technology-based and export-oriented enterprise integrating R & D, production and sales, mainly producing carbon molecular sieve series products. We are an early established and large-scale domestic manufacturer.

     At present, the company's products have spread all over Southeast Asia, India, Europe, America, Brazil, Argentina and other countries and regions, and has initially formed its own relatively broad three-dimensional marketing network mode.


P: Què és el MOQ?
A: 100 KG.

P: Quin termini d’entrega?
R: Sempre s’envien entre 1 i 7 dies.

APLICACIÓ

99.99

MISSATGE